O nás

“Snažíme sa, aby naše deti obohatili svoje mimoškolské aktivity, využili zmysluplne svoj strávený čas športom, zábavou a vzdelávaním športovej gramotnosti v čom najbližšom mieste svojho bydliska Petržalky,,

Nie každý rodič chce mať zo svojho dieťaťa profesionála, naopak je rád, keď mu vyčarí úsmev na jeho tvári a to je preňho to najcennejšie v živote a pre nás je to samozrejmosťou vidieť naše deti stále usmiate, pretože úsmev lieči“


Občianske združenie BelluGym sa zameriava na organizovanie a zabezpečovanie výchovy-vzdelávania, športové, spoločenské a kultúrne aktivity a podujatia, semináre a školenia. Realizuje publikačné a konzultačné aktivity. Presadzuje legislatívne zmeny na regionálnej a celoštátnej úrovni a uskutočňuje iné podporné aktivity.

Deti sa snažíme viesť k športu zábavnou a hravou formou.


Zdravom tele, zdravý duch. Toto slovenské príslovie sme už všetci počuli mnohokrát. Je ale naozaj pravdivé? Skutočne platí, že ak sa budeme dobre starať o svoje fyzické zdravie, bude v poriadku aj to mentálne? Možno vás prekvapíme, ale nie je to pravidlom. Pohyb by mal byť prirodzenou súčasťou každého z nás. Zdravotné benefity pravidelného pohybu sú úplnou samozrejmosťou, ale pohyb ovplyvňuje aj osobnosť, psychiku a mentalitu našich deti.

Našim cieľom je zapojiť akúkoľvek pohybovú aktivitu do denného režimu detí.Tréningy realizuje náš team skúsených a odborne kvalifikovaných tréneriek.


Náš tím v BelluGym

Mgr. Lucia Belušková

Trénerka modernej gymnastiky a show dance                                Riaditeľka BelluGym

Lucka je skúsená trénerka, ktorá pôsobila dlhé roky v klube modernej gymnastiky Danubia a v tanečnom klube Haló Halo. Aktuálne pôsobí ako trénerka BelluGym a City Kids Bratislava v Záhorskej Bystrici, kde sú veľmi spokojný a je ich veľkým prínosom. Ako aktívna gymnastka už od svojich 6-17 dosiahla veľa úspechov je niekoľkonásobná majsterka Slovenska a okrem iného je dvojnásobná majsterka sveta v Show Dance, ktoré aktívne tancovala do svojich 26 rokov. Trénerku robila už od svojich 15 rokov do 21 v klube Danubia a Haló Halo a však pre prírastok do rodiny a zmenu práce s trénovaním potom musela na čas skončiť. Lucka vo svojich tréningoch rada využíva gymnastické náčinia a vymýšľa nové choreografie, jej tréningy sú kreatívne a zaujímavé. S detičkami si hneď od prvého dňa padnú do oka, takže tréningy sa budú niesť v priateľskej atmosfére. Teší sa na Vaše stretnutie.Ing. KATARÍNA PLEVOVÁ, Phd.

Trénerka modernej gymnastiky a show dance


Katka je vynikajúcou trénerkou, ktorá pôsobila dlhé roky v kluboch modernej gymnastiky Danubia a Slávia STU a v tanečnom klube Haló Haló. V priebehu 12-ročnej športovej kariéry získala niekoľko titulov majsterky Slovenska (moderná gymnastika a show dance) a dva tituly majsterky sveta (show dance). Neskôr absolvovala trénerský a rozhodcovský kurz a svoje skúsenosti začala predávať ďalším ako trénerka a rozhodkyňa modernej gymnastiky a show dance. Aktuálne pôsobí ako trénerka BelluGym a aj ako dramaturgička a redaktorka relácie Teleráno v TV Markíza. V roku 2015 ukončila doktorandské štúdium s titulom PhD. v študijnom odbore Obchod a marketing na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Jeden semester strávila na študijnom pobyte na MacEwan University v Edmontone, v Kanade. Má blízky vzťah k deťom  a je veľkým prínosom do našej organizácie.

Podporili nás: