Galaprogram
,, Svet farieb a pohybu"

Srdečne Vás pozývame na novoročné prekvapenie s našimi dievčenskými farbičkami pohybu v BelluGym. Radi by sme Vám ukázali čo sa Vaše šikovné detičky ( ZŠ Turnianska,
ZŠ Rusovce, ZŠ Felix, Leon Centrum Slnečnice ) naučili u nás za obdobie 10/2023-01/2024. Verím že budete mať umelecký zážitok a zároveň to bude pre Vás nezabudnuteľné a očarujúce. 
 
KDE: Dom Kultúry Lúky
Kedy: 13:00 - 14.15hod - 1 predstavenie

Kedy; 15-16.15hod. - 2 predstavenie

Prosim prist 15min. pred predstavenim, koli usadeniu.
DÁTUM: 27.1.2024

Pozri si kde vystupuje tvoje dievčatko...

Priprav si fotoaparát a veľký potlesk...

Tešíme sa na Vás na našom druhom Galaprograme :
Svet farieb a pohybu,
pre rodičov s našimi dievčatami: 


POKYNY PRE RODIČOV:
  • Prosím deťom treba vyhradiť čas 09-16.30 hod.            Prosím priniesť ich min 10min vopred.
  • Deťom treba zabaliť kostým( tričko, sukničku a kraťasky, čierne ponožky a čierne cvičky) , kefu, sponky a gumičky náhradné.
  • Deti prosím priniesť učesané a to nasledovne všetky čierne gumičky: ZŠ Turnianska: dva drdoli hore, alebo vysoky cop zaplateny vrkoč. V prípade krátkych vláskov prispôsobiť dĺžke +zagelovať do hladka . ZŠ Felix- jeden cop dole zapletený +zagelovať do hladka .  ZŠ Rusovce- dva priberané copy dole do gumičiek, alebo jeden drdol hore +zagelovať do hladka .  Leon Centrum Slnečnice - dva copy hore zapletene + zagelovať do hladka .
  • Pitný režim a jedlo: Prosím zabaliť deťom dostatok tekutín a niečo malé na jedenie, prosím nech prídu napapané po ranajkach, aby ich bruška potom neboleli od hladu. Prípadne zabalit nejaku bagetu na obed alebo nieco sladke aby mali energiua co dievcata lubia.
  • Deti priniesť rovno oblečené v tréningovom oblečení a do batôžkov prosím zabaliť iba kostým, čierne cvičky, jedlo a pitie. Podla potreby veci na česanie + lak a gel na vlasky.


Registrácia vstupeniek na Galaprogram ,, Svet farieb a pohybu " dňa 27.1.2024 Dom Kultúry Lúky