Galaprogram
,, Pohyb s vášňou v srdci"

Srdečne Vás pozývame na koncoročné prekvapenie s našimi dievčenskými farbičkami pohybu v BelluGym. Radi by sme Vám ukázali čo sa Vaše šikovné detičky ( ZŠ Turnianska,
ZŠ Rusovce, ZŠ Felix, Leon Centrum Slnečnice ) naučili u nás za obdobie 02/2024-06/2024. Verím že budete mať umelecký zážitok a zároveň to bude pre Vás nezabudnuteľné a očarujúce. 
 
KDE: Dom Kultúry Lúky
Kedy: 13:00 - 14.30hod - 1 predstavenie

Kedy; 15-16.30hod. - 2 predstavenie

Prosim prist 15min. pred predstavenim, koli usadeniu.
DÁTUM: 22.6.2024

REGISTRÁCIA
VSTUPENIEK

Pozri si kde vystupuje tvoje dievčatko...

Priprav si fotoaparát a veľký potlesk...

Tešíme sa na Vás na našom treťom Galaprograme :
Pohyb s vášňou v srdci,
pre rodičov s našimi dievčatami: 


POKYNY PRE RODIČOV:
  • Prosím deťom treba vyhradiť čas 09-17.00 hod.
  • Dievčatá si viete vyzdvihnúť až po druhom predstavení 16,30hod.          
  • Prosím priniesť ich min 5min vopred do vestibulu DK Lúky, kde Vás usmerní trénerka do ktorej šatne máte dieťa odprevadiť a následne hneď opustiť šatňu a môžte ísť domov.
  • Deťom treba zabaliť farebný kostým BelluGym( tričko,dres, crop top sukničku a kraťasky, dlhe legíny- kto si co objednal, čierne kratase kto nemá spodok, čierne ponožky a čierne cvičky) , kefu, sponky,gumičky náhradné, lak na vlasy prípade gél.
  • Deti prosím priniesť učesané všetky a to nasledovne: dva priberané copy alebo tva copy dole+ zapletene a uchytené gumičkami dole. Prosim vo farbe vlaskou gumicky alebo čierne.
  • Pitný režim a jedlo: Prosím zabaliť deťom dostatok tekutín a niečo na jedenie(ovocie, sladke na energiu ,toustiky), prosím nech prídu napapané po ranajkach, aby ich bruška potom neboleli od hladu. Prípadne zabalit nejaku bagetu na obed alebo nieco co dievcata lúbia.
  • Deti priniesť rovno oblečené v tréningovom oblečení a do batôžkov prosím zabaliť iba kostým, čierne cvičky a ponožky čierne, jedlo a pitie. Podľa potreby veci na česanie + lak a gél na vlásky.
  • Deťom samozrejme zabezpečíme aj pitný režim nad rámec ak by sa im minul, prípadne niečo drobné na energiu.